Charter
Antalia

PERFITONI NGA SUPER OFERTAT E MOMENTIT. DESTINACIONET E ITALISE DUKE FILLUAR NGA 85€ VAJTJE ARDHJE/ TIRANE - STAMBOLL 90 EURO VAJTJE ARDHJE/ TIRANE - NEW YORK 555 EURO VAJTJE ARDHJE,
Kontakt


+355 44802727  +355 692727222
[email protected]

Postimet e fundit

SKI NË DARDHË & VOSKOPOJË 2 DITË €53?VIZITOHEN: VOSKOPOJE - KORCE - POGRADEC – TUSHEMISHT- DRILON?DATA E UDHETIMIT:??Dhjetor 1-2 ,8-9 ,15-16 ,22-23 ,24-25 ,29-30.??HOTEL MOSKOPOLE 53€?HOTEL CAVALIOTI 59€?NE CMIM PERFSHIHET?*UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME MINIBUS KOMFORT?*AKOMODIM NË HOTELET PERKATES...
Lexo Më Shumë

MARRAKECH 355€
Ju sjellim nje super pakete per ne MARRAKECH Filma, histori dhe kenge i jane dedikuar ketij destinacioni fantastik.?I veshur me sharmin ekzotik ky top destinacion unik ofron nje shumellojshmeri turizmi.?Ju ftojme te shijoni nderthurjen e mrekullueshme te kultures vendase dhe artit ne arkitekture qe ky qytet mbart mbi supe.??DT 30 Janar - 03 Sh...
Lexo Më Shumë

BRUKSEL 209€
Kur ju mendoni per Brukselin, ndoshta ju vjen ne mendje Atomium,Grand Place dhe Manneke Pis. Por ky qytet ka shume mundesi argetimi dhe atraksione te tjera per te ofruar.Perfitoni tani nje udhetim perfekt dhe perjetoni 5 dite magjike ne nje nga destinacionet me te gjalle te Europes. Mbi te gjitha me super oferta. Perfitoni tani Fligh...
Lexo Më Shumë

Më Shumë

Hotele

SPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT 5 *  109€/personi 3NeteSPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT 5 * ofron paketen  Pranvere ne Splen...
109€
MONTENEGRO BEACH RESORT 4 * 66€/personi 2NeteMONTENEGRO BEACH RESORT 4 * ofron paketen  Oferte Pranverore ne Montenegro Beach Resort *Akom...
66€
GREEK DAY   MykonosDisponueshmeria 4-8 Qeshor * San Marco 5*  81€ Nata/person- Double Or Twin Classic- Me Mengjes**Cmimi mbetet ...
81€

Udhëtojnë me ne

REGJISTROHU për të marrë ofertat e fundit! Regjistrimi ju ndihmon në marjen e kuponave, promocioneve dhe ofertave speciale.
go